Sosyal Medyanın Gücünü Hissedin !

Sosyal Medya Kullanan Marka Kazanır

İlgi çekici ve paylaşılabilir bir sosyal medya yönetimi, takipçi kazanmanın ve tutmanın tek yoludur. Doğru içerik, doğru tanıtım ve arkanızda duran doğru iş ortağı olmadan sosyal medyada başarılı olamazsınız. Markanızın finansal olarak büyümesi için sosyal olarak da büyümeniz gerekmektedir.

Device

Yapılan araştırmaya göre;

“ İnsanların alışveriş yaparken satın alma kararının %93’üne sosyal medya yön vermektedir.”

Device

Sosyal Medya Yönetiminde Neler Yapıyoruz;

• Firmanızın Sosyal Medya endeksinin hesaplanması.

• Markanın dijital ve sosyal medya iletişim planlarının hazırlanması.

• Sosyal ağlarda kurumsal kimliklerinin oluşturulması

• Tüm sosyal ağlarda, aylık içerik takvimleri ile “içerik yönetiminin" yapılması

• Tüm sosyal medya sayfalarının takip edilmesi ve moderasyonunun yapılması.

• Raporlama

• Sosyal ağlarda reklam stratejisinin oluşturulması, bu doğrultuda reklamların hazırlanması, geliştirilmesi ve raporlamalarının yapılması. Sosyal Medya stratejimizle markanıza nasıl katkıda bulunabileceğimiz hakkında konuşmayı çok isteriz.

Sosyal Medya Pazarlama ( Marketing )

Sosyal medya pazarlaması, markanızın elindeki en önemli pazarlama araçlarından biridir. Artık büyük küçük bir çok marka sosyal medya pazarlamasını kullanarak ciddi başarılar elde ediyor.

Sadece organik etkinliklerle kitlelere ulaşmak daha zor olabilir. Bu yüzden en başarılı markalar bile, sosyal medya yatırımlarını reklamlar yoluyla hedef kitlelerine ulaştırıyor.

Device

Sosyal medya reklam kampanyaları, marka bilinirliğini arttırmak, daha fazla müşteri yaratmak ve kısa vadede dönüşümleri arttırmak için planlanmaktadır.

Sosyal medya pazarlamalarında, her mecranın kendine göre bir yönetmi bulunmaktadır. Facebook, Instagram, Twitter gibi bir çok platformda etkileşime en uygun yöntemle reklam kampanyası düzenlemek sosyal medya uzmanlarının önceliğidir.

DeğerSoft olarak, tüm mecralardaki reklam yöntemlerine hakım sosyal medya uzmanlarımız ile sizlere en doğru planlamayı oluşturmaktayız. Hedefimiz kullanıcılara sağlayacağınız ürün ya da hizmette daha etkin olabilmenizi sağlamaktır.

Her konuda uzman bir ekiple çalışan öncü sosyal medya ajanslarından olan DeğerSoft, reklam çalışmalarınız için size öngörülen bütçeleri en verimli şekilde harcamaktadır.

Kurumsal ya da bireysel tüm hesaplarda aynı titizlikte hizmet veren DeğerSoft, markanızın yükselişini detaylı raporlarla belirli periyodlarda tarafınıza sunmaktadır.

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlamanın büyük önem taşıdığı dönemde sizde uzmanlarımız ile markanızı zirveye taşımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!